O půjčovně

Vážení zákazníci,

chtěla bych Vás přivítat na stránkách půjčovny společenských šatů - Ilona půjčovna šatů. 

Půjčovna se nachází ve Valašském Meziříčí, není přímo na náměstí i tak si myslím, že si snadno najdete cestu směrem k prodejně Jednota poblíž kruhového objezdu U Panáčka, na ulici Mírová 817/6.


Co nabízí sortiment půjčovny?

Především to jsou společenské šaty, které si můžete půjčit k různým událostem jako jsou plesy, maturitní večírky, taneční kurzy, oslavy, do divadla atd.

Dále v půjčovně najdete - dívčí šaty, chlapecké obleky, košile, kravaty, boty, společenské rukavice, karnevalové kostýmy pro děti.

V půjčovně můžete vybrat z nabídky - ozdob do vlasů, dámské i dívčí punčochy, dámské společenské rukavičky a pánské rukavice do tanečních.

A jak to vlastně v půjčovně probíhá?

 

1. Výběr, rezervace a zálohový poplatek

Ke zkoušení šatů si prosím předem domluvte svůj termín ke zkoušení. Z kapacitních důvodů a taky pro lepší konfort není možné zkoušet více zákaznic najednou.

Rezervace šatů je dobrovolná a rezervační poplatek činí 50% z ceny půjčovného. Ceny jsou k nahlédnutí v půjčovně.

Rezervační záloha je nevratná a v případě zrušení rezervace se tato záloha nevrací. V ceně rezervační zálohy je zkoušení šatů, obleku, výběr doplňků. Jestliže si z nabídky nevyberete a zkoušíte víc jak troje společenské či dívčí šaty, bude Vám za zkoušení účtován poplatek 150,-Kč. Je to poplatek spojený s údržbou šatů po zkoušení.

Možná je bezplatná změna data vypůjčení, pokud v daném termínu není tento model rezervován někým jiným.

V ceně nájemného je zahrnuta úprava šatů, žehlení a praní.


2. Zkouška šatů

Šaty se každé zákaznici upravují tak, aby seděly na míru. U některých šatů je nutno více úprav, proto doporučuji se na zkoušku šatů předem osobně nebo telefonicky objednat. Zajistíte si tak čas, který bude vyhrazen jen Vám.

Ke zkoušce si s sebou přineste střevíčky, ty jsou důležité hlavně kvůli vyměření délky u dlouhých šatů. Dále si s sebou můžete vzít doplňky, které vyzkoušíme k danému modelu (náhrdelník, náušnice, čelenku).

Lépe se vybírá, když se tyto doplňky zkouší k šatům.

V půjčovně Vám k vybraným šatům mohu nabídnout kabátky, šály, boa, kabelky .....  dále pak vlásenky, čelenky, sponky a jiné ozdoby a další doplňky.


3.Výpujční doba

Při vyzvednutí šatů se doplácí cena půjčovného, která je snížena o zálohový rezervační poplatek.

Šaty jsou půjčeny v dohodnutém termínu – šaty si můžete vyzvednout ve čtvrtek nebo v pátek (není-li domluveno jinak) a vrací se dle domluvy, většinou v pondělí.

 

4. Vrácení šatů

Šaty se vrací v termínu uvedeném ve smlouvě a to během pracovní doby půjčovny. Šaty může vrátit i jiná osoba, která však bude odpovídat za případné škody na vypůjčených věcech. Šaty se vrací s obalem a ramínkem, které byly zapůjčeny s šaty. Za pozdní vrácení šatů bude účtováno penále 25% z ceny půjčovného za každý započatý den prodlení.

V ceně nájemného šatů, obleku, kostýmu je zahrnuto běžné vyčištění. V případě výrazného znečištění, zaplatíte při vrácení poplatek za speciální čištění. V případě poškození šatů, jste povinni uhradit náklady spojené s opravou oděvu. Pokud bude poškození tak rozsáhlé, že nebude možné šaty opravit, je zákazník povinen, doplatit částku uvedenou ve smlouvě.

V případě dotazů se můžete obracet osobně v půjčovně během otevírací doby, telefonicky, mailem nebo přes FB stránky.

Telefonní kontakt - 725 585 782

Mail - saty@ilonapujcovna.cz

www stránky - www.ilonapujcovna.cz

facebook.com/ilonapujcovnasatu

Otevírací doba:     PO  9.30 - 12 h     13.30 - 16 h

                             ÚT  9.30 - 12 h     13.30 - 16 h

                             ST  9.30 - 12 h      13.30 -16 h

                             ČT  9.30 – 12 h      13.30 -16 h

                             Pá   9.30 – 12 h      ----------

 

Otevírací doba je orientační. Budete-li potřebovat, je možné se objednat i mimo otevírací dobu, jen se prosím domluvte předem, abych Vám mohla vyjít vstříc.

Ke zkoušení zamluvených šatů se prosím předem objednejte.

Snad najdete co se Vám líbí a to co potřebujete ke své společenské události Mrkající

Budu se snažit Vám vyjít vstříc, na Vaší návštěvu se těší Ilona Jemelíková